Meie

Oleme Haljala Gümnaasiumi 4. klassi õpilased Elis ja Õnnela Carolin. Oleme klassiõed ja väljaspool kooli ka sõbrannad. 

Meie ProgeTiigri õpilaskonkursi töö teemaks on Päikesesüsteem. Me õpime seda 4. klassi loodusõpetuse tunnis - õpetajaks on Evelin. Õpetaja Maris tegi meile ettepaneku, et päikesesüsteemi teemal on võimalik teha animatsioonfilmi. Meile tundus see väga põnev. Niimoodi said nemad meie juhendajateks.

Päikesesüsteem on huvitav teema. Veel põnevam on seda teemat jälgida kui multifilmi! 

Kuidas me oleme töö omavahel jaotanud?
Tegelikult teeme kõiki koos. Meil õnnestub peale koolitunde kasutada arvutiklassi. Kasutame aega blogi kirjutamiseks ja töö edasi arendamiseks. 

Kõige alguses kirjutasime mustandi GoogleDocs dokumendis. Juhendaja Maris tutvustas, kuidas meil õnnestub ühte ja sama dokumenti kirjutada ning seda omavahel jagada. See oli päris huvitav, sest erinevates arvutites olles nägime, mida teine kirjutas.

Juhendajad Evelin ja Maris aitasid meie loodud mustandit kohendada - teksti muudeti Mina vormi. Selle tulemusel me saime Yakid Kids app´iga planeetidele teksti juurde lindistada.

Tegime koos ka video- ja fototöötlust. 

Kokkuvõttes juhendaja Evelin on suureks abiks Päikesesüsteemi teadmiste poolest. Juhendaja Maris soovitas meil erinevaid app´e, programme ja veebilehti. Meie kahekesi tegime kõike koos, mida juhendajad soovitasid ja ütlesid. 

Elis ja Õnnela Carolin

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar